Kontaktní osoba

Veronika Zachová

Pokud máte otázku, na kterou zde nenajdete odpověď, můžete se na mě obrátit.
775 150 185
zachovaveronika00@seznam.cz

Organizační tým

Veronika Zachová

Na kempu řeší: Hlavní vedoucí

Studuji Univerzitu Palackého v Olomouci, kde studuju Učitelství Hudební výchovy a Matematiky. Letos již potřetí jedu na kemp jako člověk, který se bude starat o vaše pohodlí, co se jídla týče. Ano, jsem kuchařka, stejně jako Janča. Jezdila jsem na kemp i jako účastník (a to 5 let v řadě), takže mohu kemp doopravdy doporučit. Mám ráda hudbu, knížky, seriály a ruční práce. Tento rok jsem i kontaktní osobou, takže pokud máš nějakou otázku, neváhej mi napsat na zachovaveronika00@seznam.cz.

Veronika Zachová - Organizátor kempu

Tomáš Vavroušek

Na kempu řeší: Hlavní vedoucí

Ahoj jsem Tomáš, vystudoval jsem obory Oobráběč kovů a Mechanik seřizovač na škole Voš a Spš ve Žďáru nad Sázavou. Nyní už třetím rokem pracuji. Na kemp jsem dříve jezdil jako účastník a to po dobu 6 let. Nyní budu 3 rokem na kempu vedoucím.
Mezi mé záliby patří cestování, čtení fantasy, hraní PC her, fotografování, sport a to převážně horolezectví, a vymýšlení různých her a programů pro mládež. Rád vám se vším poradím a pomůžu, kdykoliv se na mě obrátíte a budu též po ruce, když budete chtít řešit něco spojeného skrze historický šerm.

Tomáš Vavroušek - Organizátor kempu

Majda Dusová

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění

Vyrůstala jsem v Poličce, ale teď většinu svého času trávím v Praze. Momentálně pracuji jako fyzioterapeutka a studuji nutriční terapii na 3. lékařské fakultě. Mám ráda všelijaké sporty od tance po sebeobranu (ale většina těch týmových mi moc nejde). Někdy mě najdete i sedící u klavíru nebo s knihami o Harry Potterovi.

Majda Dusová - Organizátor kempu

Štěpán Groll

Na Kempu řeší: organizační zajištění a finance

Rád v životě dělám věci, které mají smysl. A mezi to patří i letní kemp ve Strmilově. Už od mládežnických let mě bavilo dělat programy pro své vrstevníky nebo mladší. A toto mě neopustilo až dodnes. Zároveň to byla věc, která mě nasměrovala i k mému povolání učitele. Někdy někomu lezu na nervy a někdy lidi štvu, ale kdo ne. Ten kdo mě zná, tak ví o čem mluvím. Ten kdo mě nezná, tak může přijet a udělat si o mne svůj vlastní obrázek. Jinak rád sportuji, bavím se s lidmi a lidi komanduji 🙂 .

Štěpán Groll - Organizátor kempu

Jana Losenická

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění a jídlo

Vyrůstající na Vysočině. Nyní studující výtvarku na PdF v Českých Budějovicích. Natěšená budoucí učitelka do školky, co ráda chodí do přírody, šije, tancuje, výtvarničí a má ráda veselo.

Jana Losenická - Organizátor kempu

Václav Jelínek

Na Kempu řeší: organizační a programové zajištění

Student evangelické teologické fakulty s maturitou na strojní průmyslovce. I takhle se člověk může dostat na teologii. 😀 Na Kemp ve Strmilově jsem poprvé přijel jako účastník v r. 2020. Hned jsem poznal, že Kemp už bude patřit k mé každoroční záležitosti a od té doby neznám lepší začátek prázdnin! Ve volném čase pracuji jakkoliv rukama, abych se nějak odreagoval od práce hlavou. 😀 Rád vyrazím do přírody nebo na jakoukoliv evangelickou sešlost, na které rád perlím biblickým veršíčkařením, bizarními biblickými příběhy nebo historkami Sváti Karáska. 🙂

Václav Jelínek - Organizátor kempu

Přesunout se na začátek